2018 Nowa Ski Snowboard Nordic Wosk Żelaza Narzędzia Tuning i Woskowanie 120 V lub 230 Wybór

Vola Wax Iron
  • Sprzedawca XCPLUS OUTDOOR Store
  • Cennik US $42.00piece
  • Cena Sprzedaży US $38.64piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $3.36piece8% off
  • Oceny 4.8 (11)

Specyfikacja przedmiotu

TypSprzęt ściany
Nazwa markiXCPLUS

Opis Produktu

2018 Ski Wax Żelaza Nowy i Ładny w Handlu Detalicznym Kompaktowe pole Koloru dla Podróżujących-DWA Model Dla Ciebie Wyboru

idealny dla Alpine, Nordic i snowboard, Premium Narciarskie i Dostroić Się Woskowanie Snowboard Wosk Żelaza Żelaza

120 V ~ 800 W z UL Wtyczka Regulacja Temperatury Do Kanady, USA rynków

230 V/1000 W z VDE Wtyczki Regulacji Temperatury W krajach UNII EUROPEJSKIEJ, RU, CN, HK, AU, NZ, S. KOREA

VOLA WOSK ŻELAZA:

precyzyjne, spójne temperature control. Gruba płyta bazowa posiada dobrze i jest precyzyjnie regulowane do stopienia wszystkie temperatury ciepła zakresy wosk. regulacja temperatury pracy w zakresie od 100-160 degress C dla różnych typów woski (np: zimna, ciepły, uniwersalny itp) melt w różnej temperaturze wymagane. z vola ski wax żelaza Regulowany ciepła z grubą, 6.2x3.74x0.59 W ciepła płyta (160*95*15mm). Wgłębieniami podstawa pozwala żelaza do przenoszenia łatwo ponad swoje bazy (myślę piłki golfowej). grube bazę odlewanego aluminium retainsheat, minimalizując wahań temperatury. Woskowanie Żelaza z Teksturą Pomarszczona płyta podstawy. This płyta podstawy projektowania przerwy się zasysania topienia wosku, który występuje z schlebiać wosk żelaza podstawy. pomarszczona płyta podstawy zmniejsza ssania dla nawet aplikacji. mocne i trwałe agronomical ciało czuje się świetnie z 78.74 inch (2 Metr) Przewód Zasilający Certyfikat CE, a instrukcje, aby wosk praca bezpieczniejsze i bardziej łatwo. Ski Wax Żelaza przez VOLA jest praktycznym, przystępne żelaza, które competes z wielu, które są znacznie droższe.

XCMAN WOSK ŻELAZA:

w pełnym rozmiarze wosk żelaza z precyzyjnym, spójne kontroli temperatury. non-stick krzyż płyta podstawy. Regulacja temperatury pracy w zakresie od 100-180 degress C. dla różnych rodzaje woski (np. zimno, ciepły, uniwersalny) melt w różnej temperaturze wymagane. 120 V/800 W; 230 W/1000 W mocy i gruba płyta zapewniają szybki i stała ciepła. The Woskowanie Żelaza z Teksturą Wgłębieniami bazy płyta. This płyta podstawy projektowania rozbija się zasysania topienia wosku, który występuje z schlebiać wosk żelaza bazy. pomarszczona płyta podstawy zmniejsza ssania dla nawet aplikacji. bardzo dokładne regulacja temperatury termostat zapewniają dokładne. 1.8 metr kabla zasilającego, regulacja temperatury pracy w zakresie od 100-180 degress C. steamglide wymiary: 14x11x1.0 cm certyfikat CE safty test Weigth1.1kgs kompaktowy ergonomiczne classis umożliwia woskowanie w różnych kierunków i ma ciśnienia-bazę odlewanego aluminium UL podłączyć do USA i KANADY; VDE wtyczka dla Eurppe i Rosji, S. Korea rynkach.