USB Karta Watchdog Wydobycie Resetowania modułu do Komputera z Systemem Windows 5.0 Wersja

USB Watchdog Card Mining Reset Module For Windows Computer 5 0 Version
  • Sprzedawca RGeek Computer Store
  • Cennik US $11.64piece
  • Cena Sprzedaży US $8.15piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $3.49piece30% off
  • Oceny 4.9 (48)

Specyfikacja przedmiotu

PakietTak
TypUSB Adapter
Produkty stanZdjęcie
Nazwa markiRGeek

Opis Produktu

wstęp:
Watchdog USB 5.0, ten produkt jest przeznaczony do komputerów ponownym uruchomieniu automatycznie, gdy niebieski ekran awaria występuje, szczególnie dobrze wykorzystywane w górnictwie, serwery, graczy, systemy monitorowania, etc.USB Watchdog 5.0 nie trzeba instalować żadnego oprogramowania i żadnych sterowników, to może być stosowany, gdy go zainstalować na komputerze. to może kompatybilny z Windows (XP-Wn10, 32 bit, 64 bit).
jeśli chcesz korzystać z funkcjioglądając połączenia sieciowego, oglądanie wideo karty połączenia, funkcja rozrządu reboot regularnie. użyj go z naszego oprogramowania, oto link do pobrania.
https://yadi.sk/d/PV7_q8r63Q83wf
funkcja:
określone Programu Monitorowania
zaplanowane Restart
strona internetowa Monitorowania
Karta graficzna Monitorowania
Run Dziennika Zapytania
wsparcie Zmuszony wyłączyć Zasilanie Restart
wsparcie Podłączyć energii elektrycznej Automatycznego Uruchamiania
Pakunek zawiera:
1 * Watchdog 5.0 Płyta Sterowania
1*50 cm kabel zasilający
jak zainstalować watchdog?
uwaga:
niektóre oprogramowanie antywirusowe może zapobiec uruchomiony program, proszę kliknąć " pozwalają ". oprogramowanie jest uruchomiony Watchdog, LED miga raz na panelu sterowania 1 czas, następnie podłączyć Kabel USB Watchdog z płyty głównej Resetowania pin. oznacza to, że komputer mają rozbił, Gdy panel sterowania LED jest długi czas jasne.

Aliexpress Contact ID: cn1513346978

akceptujemy wszystkie metody płatności, które wystawione przez Aliexpress, jeśli masz jakiś problem w płatności, proszę skontaktować się z nami w czasie.

większość paczki zostaną wysłane za pośrednictwem e-pakiet, NL Post, chiny post i Aliexpress dziennik sposobu wysyłki, darmowa wysyłka. nie ponosimy odpowiedzialności za czas dostawy. to zwykle trwa 10-25 dni roboczych do USA UE krajach; 20-60 dni, aby reszta na świecie. jeśli potrzebujesz towar pilnie, możesz wybrać pilne express, Możemy użyć DHL, UPS, FEDX i DPEX, to dotrze w ciągu 3-7 dni do większości krajów. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek podatku VAT lub niestandardowe opłat. jeśli nie otrzymasz paczki po 45 dni, proszę skontaktować się z nami, a my sprawdzimy z naszym przedstawicielem. jeśli nie otrzymasz przedmiotu po upływie 60 (Brazil-90) dni, wydamy zwrot do ciebie.
wszystkie produkty mają 18 miesięczną gwarancją z naszego sklepu. proszę nie otwierać spór lub opuszczać negatywną informacje zwrotne bez rozmowy do nas. cenimy naszych klientów, a także nasza opinia profil. jeśli możemy zignorować wiadomość lub nie możemy rozwiązać problem, można otworzyć spór.

Podobne Produkty