Dla Sega karty TF card reader dreamcast DC Micro SD czytnik kart

Sega DC Card Reader Dreamcast TF Card Micro SD Card Reader DC Card Reader
  • Sprzedawca
  • Cennik US $13.99piece
  • Cena Sprzedaży US $13.01piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.98piece7% off
  • Oceny 4.7 (33)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markixunbeifang
Sega modeluDreamcast
Kompatybilny Marka/ModelSega

Opis Produktu

promocje
podobne Produkty
Zdjęcie Produktu

Czytnik Kart TF dla SEGA DreamCast

Opis produktu
100% brand new wzrost jakości ponieważ obudowa czytnika kart każda partia przychodzące kolor tarasowy więc wyślemy kolor czytnik kart dla losowo, pls znać go przed porządku. czytnik kart dla Sega DC wykorzystywane bezpośrednio wsparcie TF karty symulator DCrc3 dyski twarde, że do tej pory najmniejszy czytnik kart czytnik kart TF wsparcie kupić dając symulator Boot CD pkt 4 symulator w tym do MD dla AES MAME używać do sklepu z płyty do opcji, aby wybrać różne symulator gry ROM w katalogu głównym Karty TF może być używany jako część DC gry wsparcie DC części zręcznościowe symulator gry i Dla FC dla MD zapewniamy bezpłatne CD do przechowywania plików instalacji, jeśli niestety CD jest uszkodzony, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, będziemy dostarczać państwu pliki instalacyjne.
Zawartość opakowania
1 sztuk x Czytnik Kart 1 sztuk x CD
płatności
AliExpress obsługuje Visa, MasterCard, Kart Debetowych Maestro, Western Union, i przelew za pośrednictwem banków. aby dowiedzieć się więcej o metod płatności na AliExpress, proszę odnieść się do " Centrum Pomocy "
przesyłka
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności. wysyłamy na zamówienie wysyłka adres ONLY. prosimy upewnić się, że adres jest poprawny zanim zapłacisz. nie wysyłamy na weekend lub święta. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju.te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy. zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancja i Konserwacja
oferujemy 1 miesięcy bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany. przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.
informacje zwrotne
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.
o Nas
sprzedajemy brand new pozycji bezpośrednio z fabryki. jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami poprzez " TradeManager " lub " oferta wiadomość ". postaramy się odpowiedzieć w ciągu 1 dnia roboczego lub mniej. prosimy o podanie numeru zamówienia we wszystkich komunikacji.

Podobne Produkty