SAMD21 M0 Mini. 32 bitowy ARM Cortex rdzenia. szpilki UnSoldered. kompatybilny z dla Arduino Zero, M0. formularz Mini

SAMD21 M0 Mini 32 Bit ARM Cortex M0 Core Pins UnSoldered Compatible With Arduino Zero Arduino
  • Sprzedawca
  • Cennik US $13.60piece
  • Cena Sprzedaży US $13.60piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 5.0 (35)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiWEMS
Kompatybilny Marka/ModelBrak

Opis Produktu

zauważ:nowy numer śledzenia na Chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus można odnaleźć tylko zanim wróciliśmy go przyjazd na lotnisko w twoim kraju, proszę wybrać Chiny Wysyła Lotniczą Poczta, jeśli chcesz pełnego śledzenia info.ten sam produkt pojawi się w 15 do 60 dni.śledzenie informacji z China Post Zwyczajnego Small Packet Plus można sprawdzić tutaj:www.17track.net/en

TheRobotDyn SAMD21 M0-Ministanowi potężny, 32-bit rozszerzenie Arduino UNO platformy, ale do małych rozmiarów jak Micro lubNano. płyta jest zasilany przez's SAMD21 Atmel MCU, featuring 32-bitowy ARM Cortex M0 ® core.

kompatybilny z Arduino Zera iArduino M0.
TheSAMD21 M0-Minipłyta rozszerza rodziny poprzez zapewnienie zwiększona wydajność, możliwości dla urządzeń umożliwiając szereg projektu, i działa jako doskonałym narzędziem do nauki edukacyjne o 32-bit rozwoju aplikacji.

Zero urządzeń aplikacji rozpiętość od inteligentny internet Przedmiotów, poręczny technologii, high-tech automatyki, do szalony robotyki. płyta jest zasilany przez 's SAMD21 Atmel MCU, w którym znajduje się 32-bitowy ARM Cortex ® M0 + rdzenia. jednym z jego najważniejszych cech jestAtmel jest Osadzony Debugger(EDBG), który zapewnia pełny interfejs debugowania, bez potrzeby dodatkowego sprzętu, znacznie zwiększenie łatwości użytkowania dla debugowania oprogramowania. EDBG również obsługuje wirtualny port COM, które mogą być wykorzystywane do urządzenia i bootloadera programowania.