Qiachip Gsm Power Eu Plug Outlet Socket Temperature Sensor Intelligent Control Russian Sms Command

Qiachip Gsm Power Eu Plug Outlet Socket Temperature Sensor Intelligent Temperature Control Russian Sms Command Control
  • Sprzedawca -
  • Cennik -piece
  • Cena Sprzedaży -piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej -0.00piece0 off
  • Oceny 4.7 (72)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuPrzełączniki
Typ przełącznikaUniwersalny Przełącznik
CertyfikacjaCe,Ccc,Rohs
Prąd15a
Nazwa markiQIACHIP
MateriałPlastikowe

Opis Produktu

USD 28.46/piece
USD 15.85/piece
USD 26.02/piece
USD 14.88/piece
USD 2.54/piece
USD 10.77/piece
USD 15.29/piece
USD 25.00/piece
QIACHIP GSM Moc UE Wtyczka Gniazdko Inteligentna Kontrola Temperatury Czujnik Temperatury Rosyjski SMS Polecenia Sterowania Przełącznik
opis:
WiFi Inteligentne Gniazdo, czyniąc Swoje Życie Większą Wygodę.
po pracy, jasne światła, gotowane jedzenie, wanna z ciepłą wodą czekają na ciebie, jest to szczęśliwy? czy uważasz, że jest to kłopoty, aby wyłączyć światło przed iść do łóżka? inteligentna wtyczka może pomóc rozwiązać te. można utworzyć harmonogram dla każdego urządzenia każdy dzień tygodnia, lub dostosować go przez określony czas, w ciągu dnia. dokonać urządzeń, które są prowadzone na swój harmonogram, nawet jeśli nie jesteś tam. ponadto, zaoszczędzić pieniądze, Urządzeń Do Biegania na Harmonogramu. czy wiesz, większość elektroniki są nie jest w użyciu, ale nadal marnowania energii? dzięki inteligentnej wtyczce, nie trzeba płacić ekstra energii elektrycznej. można włączyć przełącznik, gdy w potrzebie, w przeciwnym razie wyłączyć. oczywiście, można to zrobić w dowolnym miejscu i czasie.
cechy:
[wbudowany Moduł GSM]
opracowany w oparciu o GSM Technologii, wszystkie funkcje produktu może być lokalnie lub zdalnie sterowane przez SMS Polecenia od swój telefon w dowolnym miejscu.
[Funkcja Ustawiania czasu]
obsługuje wiele czasu okres czasu kontroli w ciągu dnia, można utworzyć harmonogram dla urządzeń gospodarstwa domowego każdy dzień tygodnia, lub dostosować go przez określony czas, w ciągu dnia. dokonać urządzeń, które są prowadzone na swój harmonogram, nawet jeśli nie jesteś tam. to obsługuje Czas ładowania, rozrządu podgrzewacz wody, czas gotowania, rozrządu koc elektryczny, czas picia maszyna, etc. Also wsparcie kontroli przełącznika urządzenia sterowania i Czas opóźnienia-odstęp.
[regulacja Temperatury]
pochodzi z wysoka dokładność czujnika temperatury, po podłączeniu go do inteligentnego gniazdo, możesz sprawdzić zdalnie i kontroli temperatury otoczenia. (Zastosowanie Okazjach: Cieplarnianych, wylęgarni, domu, kocioł Pokoju, itp). obsługuje kontrolę temperatury, funkcja ostrzegawcza (pracy w określonym zakresie temperatur. to automatycznie przestaje działać lub podnieść alarm wiadomości, gdy temperatura przekracza lub obniżyć zakres temperatur).
[Pobór mocy Monitora]
obsługuje analizy statystycznej napięcia, prąd i mocy, wygodne, aby uzyskać pobór mocy urządzeń gospodarstwa domowego w czasie rzeczywistym i automatycznie nagrywać zużycie energii elektrycznej dla historyczne rekordu zapytanie, zasilanie rezerwowe eliminując marnotrawstwa, przedłużyć żywotność produktu i oszczędzać energię elektryczną.
[bezpieczne i wielofunkcyjny Projekt]
na zewnątrz powłoki z inteligentne gniazdo przyjmuje oryginalny flameresistant materiałów, trwałe i bezpieczne. może być szeroko stosowane w domu, biuro, sklep, firma, fabryka, itp Uniwersalny dla większości Urządzeń Gospodarstwa Domowego, takich jak, wentylator elektryczny, lampy, klimatyzacja, podgrzewacz wody, elektryczny garnek, TV, nawilżacz i innych urządzeń z wstępnie ustawiony NA/Wyłączanie funkcji.
dane techniczne:
Model: iTimer II 1.06
Rodzaj produktu: GSM Inteligentne Gniazdo
Obsługiwane Karty SIM: wyposażony w Gniazdo Karty SIM
wtyczka Standardowa: UE Wtyczką
język Obsługiwane: Rosyjski
zawiera Port USB Wyjście: 5 V/500mA (do ładowania smartfona lub innych urządzeń mobilnych)
Prąd znamionowy: 10A
Prąd pracy: 110 ~ 180mA
Napięcie pracy: AC 90-240 V
Temperatura pracy:-20℃-55℃
materiał: ABS + Oryginalny Flameresistant Materiał (Zmniejszających Palność)
pozycja Kolor: Biały
główny Element Rozmiar: 11.5*6.2*5.9 cm/4.52*2.44 * 2.32in (L * W * H)
główny Element Waga: 135g/4.7 uncja
Wielkość opakowania: 12.0*7.0*7.0 cm/4.72*2.75 * 2.75in
Waga opakowania: 179g/6.3in
Lista opakowanie:
1 * Gniazdo GSM Inteligentny
1 * Czujnik Temperatury
1 * Angielski Instrukcja obsługi


Podobne Produkty