Original Xiaomi Bike Mudguard And Kickstand For Qicycle One Set

Original Xiaomi Bike Mudguard And Kickstand For Qicycle One Set
  • Sprzedawca -
  • Cennik -piece
  • Cena Sprzedaży -piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej -0.00piece0 off
  • Oceny 4.6 (62)

Specyfikacja przedmiotu

Napięcie36 v
Is_customizedTak
Nazwa markiKWHEEL
TypInne

Opis Produktu

wakacje Dostawy Wskazówka

jak Chiński Nowy Rok nadchodzi, na zamówienie złożone od Feb. 5th zostaną dostarczone po naszym nowy rok (Feb. 23rd).

Pls upewnić się, że można przyjąć to przed złożeniem zamówienia.

dziękuję z góry.

2017 3rd upgraeded gerneraton Oryginalny rower Błotnik i Podpórka dla Qicycle EF1

zestaw zawiera przedni i tylny błotnik i podpórka. a my je zapakowane w oryginalne pudełko kartonowe.

3rd gerneration błotnik i podpórka zestaw został zaktualizowany w Październiku, 2017. klient musi zwrócić uwagę na poniżej:

The zmodernizowane błotnik ma suppoeter dodatek w pakiecie dla stara wersja EF1 model elektryczny rower, więcnie jest potrzebne nic więcej nawet nie masz ten magnetyczny otwór.

oferujemy Angielskie instrukcja jak wyżej

wysyłka

* rzeczy są dobrze zapakowane z silnym pakiety, możemy wybrać przewoźnik według zależy od klienta wybór lub lepsze przewoźnik zgodnie z naszym doświadczeniem. nadzieję, że klient może zrozumieć, jak czasami, my wybrać inną firmę transportową w zależności od zawartości produktu.

*ekspresowe zwykle sprawiają niestandardowego podatku wolnego lub niższym wolniej, jak chiny post registed pocztę lotniczą. wyższe szybciej wyraźne może sprawić, że podatku niestandardowy ryzyka, które nie możemy kontrolować.dla większości coutries,w celu zapewnienia otrzymaniu zamówienia z podatkiem wolnego lub niższym podatku od importu, będziemy zadeklarować niższą wartość. jeśli wszelkie opłaty przywozowe lub opłaty są nabywcy odpowiedzialność. szczególnie dla drogich klientów z krajów Ameryki południowej, trzeba zapłacić podatek i pomóc odprawy celnej, jeśli occures, który jest kluczowe dla transakcji.

płatności
śledź aliexpress reguły alipay, a także akceptujemy niektórych othe płatności, jeśli nie jest odpowiedni dla klienta.

sprzężenia zwrotnego, spory i Powrotu

* zapewniamy pozytywną opinię dla każdego klienta, wspieranie zdrowego Ali wspólnoty, spodziewamy się sam z you.jeśli masz jakieś niezadowolenie, proszę dać nam szansę, aby rozwiązać problem przed zostawić nam negatywną opinię. w większości przypadków, wreszcie być rozwiązany problem i pod wrażeniem naszego klienta.obiecujemy, że dobry serwis, ale to nie jest popychany przez sporu. nadzieję, że klient może dać nam tolerancji na procesie po sprzedaży, i chcielibyśmy zaoferować lepszą obsługę rodzaju clinet budować lepiej i hamoniouskoła z transakcji.jeśli problem nie może być rozwiązany, możesz wrócić do pewnej złożyć ofertę przez nas w swoim wygodą. prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych powrotnej i wymiany instrukcją. We zwróci ilość odpowiednio.