Oryginalny Meizu EP51 Aktualizacja EP52 Bezprzewodowy Zestaw Słuchawkowy Bluetooth Słuchawki Stereo Wodoodporna Sport Z MIC Wsparcie Apt x

Original Meizu EP51 Update EP52 Wireless Bluetooth Earphone Stereo Headset Waterproof Sports Earphone With MIC Supporting
  • Sprzedawca Mi homes Store
  • Cennik US $47.36piece
  • Cena Sprzedaży US $36.94piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $10.42piece22% off
  • Oceny 4.9 (23)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiMeizu
Pasmo przenoszenia Zakres20-20000Hz
Długość liniiBrak
Czułość88dB
KomunikacjaBezprzewodowe
Regulacja GłośnościTak
Aktywne Redukcji SzumówTak
Typ wtyczkiUsb
Obsługa Kart PamięciNie
WodoodpornaTak
Odporność16Ω
Zasada VocalismDynamiczny
Meizu modeluEP51
Jest bezprzewodowyTak
ZłączaUsb
FunkcjaWspólna Słuchawkowe
Obsługuje apt-xTak
Z MikrofonemTak
Przycisk sterowaniaTak
StylUcho
Typ bezprzewodowejBluetooth
Wsparcie APPTak

Opis Produktu

oryginalny Meizu EP51 Aktualizacja EP52 Bezprzewodowy Zestaw Słuchawkowy Bluetooth Słuchawki Stereo Wodoodporna Sport

słuchawki Z MIKROFONEM Wspieranie Apt-x

to jest 2017 nowy. made in meizu. wrzesień nowy przyjeżdża.

mamy w magazynie

A nowe wrażenia słuchowe

wraz z wprowadzeniem poprawiła materiału silikonowego, the EP52 ma bardziej opływowy kształt, który równoważy elastyczności i wytrzymałości. w rezultacie, będziesz cieszyć lepsze i bardziej komfortowe wrażenia słuchowe.

lekki jak a feather
The EP52 jest mag wagi. korzystanie z nowych materiałów, ulepszona struktura, i dokładnie wyważone projekt, waga jest rozesłane do swoich ramionach i szyi. każdy douszne waży tylko 3 gramów, więc nie będzie przeszkadzać w treningu.

Bio-celulozy przepony i niepowtarzalny design
bio-celulozy membrany i unikalnej konstrukcji EP52 powiększyć drgania obszar przepony i zwiększyć amplituda drgań. w ten sposób, można usłyszeć każdy dźwięk przesyłany, a także cieszyć heavy bass muzyki podczas ćwiczeń.
czujnik halla i magnesy
oprócz tego, że jest w stanie przystawki na EP52 earbuds wraz z jego magnesy, w słuchawkom są teraz również wyposażony w czujnik halla. gdy jesteś nie korzystania z zestawu słuchawkowego, po prostu przystawki w słuchawkom razem, aby wstrzymać odtwarzanie muzyki lub koniec rozmowy telefonicznej. jeśli EP52 wkładki są pękło razem przez 5 minut, urządzenie wyłączy się automatycznie.
żywotność baterii
oprócz technologii EP52, niskie zużycie energii, jest również wyposażony w 130 mAh dużej pojemności baterii. zapewnia to osiem godzin odtwarzania muzyki, 150 godzin czasu czuwania z Bluetooth włączony, lub 700 godzin, gdy zestaw słuchawkowy jest wyłączony. ładowanie EP52 zajmuje tylko dwie godziny.
IPX5 wodoodporna i Bluetooth 4.1
The EP52 jest IPX5 certified, co oznacza, że twoje słuchawki są chronione przed wodą z dowolnego kierunku, więc nie trzeba się martwić o uszkodzenia je z potu. The EP52 również przyjmuje Brytyjski CSR 8645 chip i APT-X digital audio Bluetooth algorytm. z Bluetooth 4.1 wsparcia, the EP52 zapewnia niezawodne połączenie i doskonałe wrażenia audio.