Oryginalny AUTOOL BX402 Profesjonalne Automatyczne Płyn Hamulcowy Upustu Hamulca Krwawienie Narzędzie do 12 V Samochodów DHL Darmo

Original AUTOOL BX402 Professional Automatic Brake Fluid Bleeder Brake Bleeding Tool For 12V Cars DHL Free
  • Sprzedawca AUTO SPECIALTY
  • Cennik US $420.00piece
  • Cena Sprzedaży US $336.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $84.00piece20% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuCzytniki kodów i skanowania narzędzia
JęzykHiszpański,Polski,Francuski,Angielski,Holenderski,Włoski,Rosyjski,Niemiecki
Aktualizacja oprogramowaniaNie
Nazwa markiAUTOOL
Funkcje specjalneInne

Opis Produktu


AUTOOL BT-402 Płynu Hamulcowego Upustu
1. dotyczy BX-402 odkurzania. to poprawia jakość i zwiększa prędkość na wymianę płynu hamulcowego.
2. BX-402 prowadzi do new age dla płynu hamulcowego wymiany, i rozwiązać problem hamulca ewakuacji
instrukcja do odkurzania & #65288; BX-402 & #65289;
1. upewnij się, że samochód jest nadal.
2. odkręć śrubę hamulca zawór wydechowy w jednym z koła samochodu. otwórz zbiornik płynu hamulcowego
3. Podłącz przewód powrotny z spalin wartość za pomocą śruby
4. gdy rur są dobrze połączone, uruchomić maszynę. podłącz kabel zasilający do 12 V zasilanie. obróć przełącznik awaryjnego, zobaczysz wskaźnik światła, następnie, urządzenie zaczyna działać.
5. rury oleju odpadowego w oleju hamulcowego będzie zasysane out, i odprowadzane do olejów odpadowych wiadro. w tym samym czasie, wlać świeże zbiornik płynu hamulcowego do oleju, aby upewnić się, że zbiornik zawiera 1/3 aż do świeżego oleju oleju jest zasysane się z szklaną rurkę.
6. Zrobić To samo z innymi 3 koła. gdy wszystkie są wykonywane, dokręcić śrubę z hamulca zawór wydechowy
wypełnić się oleju hamulcowego. spróbuj hamulca.
jak ważna do wymiany oleju hamulcowego
po długim czasie użytkowania, płyn hamulcowy pójdzie deteriorated, co będzie produkować opadów. będzie blokować rury oleju i zrobić brak oleju hamulcowego. może to zrobić hamulca słaba. więc to jest bardzo potrzebne do wymiany płynu hamulcowego regularnie.

Lista pakowania:

1. maszyna
2. przewód powrotny Oleju, rury wlotowej oleju
3. Złącza dla samochodów
4. Instrukcja, certyfikat

proszę Notic: ponieważ produkuje nie będzie miał zaawansowane notic zmian do pakowania produktów, miejsce pochodzenia lub niektóre akcesoria, nie możemy upewnić się, że klienci otrzymują towary są dokładnie to samo z sklepie obrazu, i opis produktu. ale możemy zapewnić, że produkty wszystkie takie same z dobrej jakości na rynku. If nie zaktualizować obraz oraz związane z nimi informacje w czasie, proszę dokonać lepszego zrozumienia.

1. oferujemy dobrej jakości produktów, niższej cenie, i najlepsze usługi, a trzy lata gwarancji.
2. produkty w moim sklepie są najnowsze w Chińskim rynku.
3. We może sprawić, że przesyłka w dzień, gdy płatność potwierdzone na Aliexpress.
4. We będzie appraciate jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. i mamy szczerą nadzieję, że ustanowienie długoterminowych relacji współpracy statku.
5. chcielibyśmy, aby wysłać ci kilka tradycyjnych Chińskich prezenty za każdym razem, gdy zamówienie. a możesz mi powiedzieć, co chcesz. postaramy się jak najlepiej wypełnią swoje wnioski.

1. akceptujemy wszelkiego rodzaju płatności.
2. Please potwierdzić produkt i adres wysyłki. i proszę zostawić nam wiadomość, aby powiedzieć, ile wartość można napisać odpowiedni o produktach.
3. będziemy zorganizować dostawę po comfirmation na Aliexpress. proszę nie pytaj za wysyłkę po złożeniu zamówienia. wielkie dzięki!
4. będziemy cię zostawić wiadomość, aby powiedzieć ci tropi liczbę po zamówienie wysłane. And prosimy o kontakt, jeśli masz jakieś pytanie o wysyłce.

1. We wyśle zamówienie po Aliexpress potwierdził zamówienie. o czas wysyłki, Zwykle mówiąc, 3 ~ 5 dni dla DHL/UPS delivery.7 ~ 10 dni dla EMS delivery.15 ~ 30 dni dla HK Poczta Lotniczej Poczta dostawy.
2. Proszę zauważyć, że jeśli twój adres wysyłki jest obszar oddalony przez DHL, trzeba płacić inne 36 usd na pilocie zdalnego opłaty wysyłki.
3. Please zostawić nam wiadomość, aby powiedzieć nam wartość zamówienia, które możemy napisać na opakowaniu. mamy duże doświadczenie na odprawy celnej. proszę, powiedz nam, co jest najlepszą cenę dla ciebie dla zadeklarowanej wartości pakietu, tak, że można uniknąć zapłacić wysoki podatek. Jak wiemy, Węgry, Federacji rosyjskiej i TURCJĄ mają ścisłą politykę importową, więc jeśli pakiet jest iść do tych krajów, musisz dość dobrze polityki i powiedz nam, co jest najlepsze. jeśli jesteś z Brazylii, musisz podać swój NUMER cpf (NUMER PODATKOWY).

1. skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki, jeśli masz wadliwy element.
2. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych ofertami i chcesz, aby powrócić do nas, proszę dokonać contaction z nas w ciągu 2 dni po otrzymaliśmy zamówienie. Or będziemy nie dokonać wymiany lub zwrotu.
3. W Przypadku, Gdy wrócisz produkt do nas, proszę odesłać w oryginalnym opakowaniu i podać numer śledzenia. i trzeba podjąć powrotem opłaty przewozowej. So proszę być ostrożny przed złożyć zamówienie.
4. We będzie zwrot, gdy otrzymaliśmy z tyłu produktu. If chcesz zastępstwo, będziesz naładować powrót wysyłki opłaty, i będziemy pobiera opłatę transportową z powrotem do ciebie.

1. We będzie bardzo appraciate swoje wczesne potwierdzenie po otrzymaniu zamówienia.
2. Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju biznesu 's, szczerze zapraszamy was opuszczać pozytywną informacje zwrotne dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. to będziesz po prostu wziąć ci 1 minutę, ale to 1 minuta ma niezwykle istotne znaczenie dla nas.
3. Prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. będziemy pracować z wami, aby rozwiązać każdy problems. Thank za wyrozumiałość.

1. Nasz czas pracy wynosi od 8:30-23.00pm.
2. Please zostawić nam wiadomość, jeśli masz jakieś pytania lub problemy, gdy nie online. będziemy ci odpowiedzi, kiedy dostaliśmy wiadomość.
3. We serdecznie zapraszamy państwa pytania w każdej chwili.
4. Please zostawić nam wiadomość na Trademanager