Nowy 260 ml Mini Próżni Ze Stali Nierdzewnej Kubek Izolacji Przenośne Słodkie Cukierki Kolorowe Pień Dzieci Termos Butelka

New 260ml Mini Stainless Steel Vacuum Insulation Cup Portable Cute Candy Colored Creative Kids Thermos Bottle
  • Sprzedawca Fare un sacco di soldi Store Store
  • Cennik US $17.02piece
  • Cena Sprzedaży US $11.91piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $5.11piece30% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiDesertCreations
Metal rodzajZe stali nierdzewnej
Izolacyjność cieplna12-24 godzin
ProdukcjaDzieci kubek
MateriałZe stali nierdzewnej
KształtBullet
Szkło materiał liniowejZe stali nierdzewnej
Typ butelkiPróżniowe
Materiał termosZe stali nierdzewnej
Dotyczy osóbDzieci
FunkcjaEkologiczne,Zaopatrzony
CertyfikacjaCe/ue,Ciq,Ewg,Fda,Lfgb,Sgs
Drinkware typuTermosy próżniowe termosy i

Opis Produktu

260 ml

materiał: stal nierdzewna 304

Metoda płatności
akceptujemy tylko Escrow, karta Kredytowa, Western Union.
proszę zwrócić w ciągu 7 dni od zamówienia.
Warunki wysyłki
Usługa Standard jest Porcelanowa poczta lotniczą lub Hong Kong post airmail.
przyspieszonym Usługi jest Porcelanowa poczta EMS.
wysyłamy Poniedziałek-Sobota z wyłączeniem świąt. proszę wysłać do nas e-mail PRZED płatnością, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki.
standardowa Usługa trwa więcej dni roboczych. należy pamiętać, że ta usługa NIE jest śledzenia.
przyśpieszająca Usługa trwa szybką wysyłkę. It na stronie internetowej śledzenia przez swojego kraju urzędu pocztowego Lub (Chiny EMS website).
wysyłka czas podczas Sezonu Wakacyjnego (Boże Narodzenie, Chiński Nowy Rok itp) może być dłuższy niż zwykle czas. należy dodać kolejne 5-10 dni jako opóźnienie.
Termin zwrotów
w przypadku, gdy otrzymał wadliwy element, klient up to 7 dni od daty otrzymania żądania o zwrot lub wymianę na nowy jeden.
w przypadku, gdy otrzymał niewłaściwy element, rzeczy muszą być zwracane w oryginalnym i nieużywanym stanie i musi być w oryginalnym pudełku i pakowania.
my nie pozwalają refundacji lub wymiany ze względu na zmiany umysłu. proszę przeczytać wszystkie opis pod warunkiem, jako przewodnik przed złożeniem oferty. podczas gdy każdy krok został zrobiony, w celu zapewnienia, że wysyłamy na właściwej pozycji, nie będzie okazji, gdy pojawi przedmioty, które różnią się od opisu. w takim przypadku, prosimy tylko, że skontaktujesz się z nami, dzięki czemu możemy zaradzić sytuacji. twoja satysfakcja jest dla nas ważne i cenimy swój biznes.
o Nas
po 4 latach udanej sprzedaży w serwisie eBay, zdecydowaliśmy się uruchomić naszą nirwany. obecnie specjalizuje się w Moda damska i dzieciaka. cenimy każdego klienta, a także hurtownie klienta. nasz magazyn znajduje się w Yiwu, największy małe towary rynku w Chinach. oferujemy naszym klientom niesamowite oszczędności w porównaniu do cen oferowanych przez tradycyjnych detalistów do podobnych lub identycznych produktów. zapewniamy native-speaking obsługi klienta w Języku Angielskim, francuski i Języku Chińskim.
nie wahaj się skontaktować się z nami w każdej chwili przed i po dokonaniu zakupu; jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji klienta. mamy powrót nasze zaangażowanie z fantastyczną obsługą, 100% pełny zwrot pieniędzy i gwarancję satysfakcji klienta.
oferty Z Ufnością!

Podobne Produkty