Oryginał niemiecki technologia silnika. 1000 Watów CS10001 Precyzji próżniowej gotowania Potraw sous vide urządzenie do gotowania. kuchenka

German Original Motor Technology Motor 1000 Watts CS10001 Precision Cooks Food Sous Vide Machine Precision Cooker
  • Sprzedawca Foshan Shunde Jiangqiang Industry Co., Ltd.
  • Cennik US $124.00piece
  • Cena Sprzedaży US $124.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 4.9 (35)

Specyfikacja przedmiotu

CertyfikacjaCe,Gs,Rohs,Cb
MateriałZe stali nierdzewnej
Nazwa markiGERWELL
Napięcie (v)220 v
AkcesoriaInne
Moc (w)Inne
FunkcjaInne

Opis Produktu

w Jaki sposób Sous Maszyny Pracują Vide?
Sous vide gotowania z Sous Vide Maszyn jest łatwe, (krok 1) wystarczy podłączyć Sous Vide Maszyn do garnku z wody, (krok 2) umieścić swoje jedzenie w zamykanej torby i ustawić czas i temperatury. gorąca wiosna jaj, łosoś kruche, nieprawdopodobnie przetargu kurczaka, steakhouse-jakości steaks. Sous Vide daje moc, gotować Maszyny jak profesjonalista. jego intuicyjny, aplikacji wideo-bogate towarzyszem pozwala wybrać dokładny doneness lubisz-co oznacza niezawodny gotowania, od przystawek do deserów. każdy. pojedyncze. Time. The Sous Vide sprawia, że łatwo i niedrogie Maszyny dla kogoś, aby czerpać korzyści z Sous vide gotowanie, bez względu na poziom umiejętności.
PRZEGLĄD
łatwe Sterowanie

ergonomia antypoślizgowej uchwyt, łatwe przewijania DOPROWADZIŁY Kontrolki Wyboru Koła, Panel Sterowania z Ekranem Dotykowym. regulowany zacisk Klipy Na Każdej Puli Lub Pojemnika.

dokładna kontrola

łatwo regulacji temperatury i czasu. stała temperatura ogrzewania i Dokładną regulację temperatury (Stabilność Temperatury ° C ± 0.01 ° C), Krążenia wody 8.4 Litrów Na Minutę.

Easy Clean-Up

czyszczenia Sous Vide Urządzenie jest łatwe! do czyszczenia spódnica i pompy ze stali nierdzewnej pokrywa-umieścić w zmywarce lub umyć w zlew z detergentu. inne części indziej chusteczki czystą wilgotną szmatką.

dobry materiał

BPA DARMO materiału. korpus ze stali nierdzewnej i Brytyjski Ze stali Nierdzewnej rury grzewczej i oryginał Niemiecki technologia silnika Silnika.

jakie są zalety sous vide gotowania?

Sous vide produkuje wyniki, które są niemożliwe, aby osiągnąć poprzez jakiejkolwiek innej metody. powód-przy użyciu tradycyjnych metod gotowania, nie musisz mieć kontrolę nad ciepła i temperatury. w związku z tym, to jest bardzo trudne i czasochłonne, aby konsekwentnie gotować wielkie żywności. kończy się overcooked żywności na zewnątrz, z tylko niewielką część w centrum, który jest gotowane do temperatury, które chcesz. Sous Vide Maszyn zapewnia dół-to-the-stopień sterowania w kuchni, dzięki czemu jest bardzo proste, aby uzyskać restauracja-jakości wyników od krawędzi do krawędzi. ilustracje poniżej ilustrują różnica między sous vide gotowania stek stek i gotowania w pan.)

The stek po lewej stronie został gotowane sous vide w 54℃, podczas gdy stek po prawej stronie był pan-gotowane. jak przedstawionych w porównania powyżej między sous vide gotowania stek stek i pan-gotowania, tam są ważne zalety do gotowania sous vide ponad tradycyjnych metod. te zalety zawierać następujące korzyści:
1: Konsystencji. dlatego, że gotować swoje jedzenie na określonym temperatury na precyzyjne ilość czasu, można oczekiwać bardzo spójne wyniki.
2: Smak. kucharze żywności w jego soków. to zapewnia, że jedzenie jest wilgotne, soczyste i delikatne.
3: redukcji Odpadów. tradycyjnie przygotowane jedzenie suszy się i powoduje odpadów. na przykład, średnio, tradycyjnie gotowane traci do 40% z jego objętość stek ze względu na suszenia out. gotowane poprzez precyzyjne gotowania stek, traci żaden z jego objętość.
4: Elastyczność. tradycyjne gotowania może wymagać twój stała dbałość. precyzja przynosi do gotowania żywności do dokładnego temperatury i utrzymuje go. nie ma obaw o overcooking.
Specyfikacja produktu

temperatura Min: Temperatura W Pomieszczeniu

Maksymalna temperatura: 99 ° C

Stabilność temperatury: ± 0.01 ° C

moc: 1000 W (Grzałka Moc 950 W Max + Moc silnika 50 W Max)

Pompa obiegowa: 8.4 LPM Max

waga brutto: 5 funtów (2.4 kg)

co jest w polu
główny Korpus, regulowany Pierścień Zaciskowy, Instrukcji Obsługi
dlaczego my?
1. Fabryka cena! doskonała jakość, niewiarygodną wartość dla ciebie!
2. We zostały producentem blendery na 8 lat. zapraszamy wszystkich przyjaciół z różnych krajów, aby zakupić nasz miksery. twój pozytywną ocenę i komentarze są motywacja naszego postępu. dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje wymagania i dostaw produktów, których potrzebujesz. w przypadku zakupu więcej ilość, możemy zapewnić usługi OEM i lepsze wsparcie dla ciebie. życzymy możemy stać się najbardziej wiarygodnym dostawcą i przyjaciela!
3. Angielski instrukcja obsługi jest zawarte w pakiecie! możemy ci fyi Książka Kucharska w FORMACIE PDF z wielu receptur, jak poniżej, więc proszę zostawić swój adres e-mail podczas składania zamówienia.

Podobne Produkty