Gaciron Akumulator Z Przodu Roweru Kierownica Rowerowa Led Latarka Światła 18650 Baterii Reflektorów Akcesoria Rowerowe

Gaciron Rechargeable Bike Light Front Handlebar Cycling Led Light 18650 Battery Flashlight Torch Headlight Bicycle Accessories
  • Sprzedawca GaCIROn Official Store
  • Cennik US $29.99piece
  • Cena Sprzedaży US $18.89piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $11.10piece37% off
  • Oceny 4.9 (36)

Specyfikacja przedmiotu

Umieszczenie montażuKierownica
ZasilanieBaterii
Nazwa markiGaCIROn

Opis Produktu

serwis Polityka

gwarancja i Gwarancja:

powrót akceptowane, jeśli jest problem z jakością lub niewłaściwy element wysłana, będziemy płacić wszystkie koszty. jeśli nie jest problem z jakością, klientajest odpowiedzialny za wszystkie kosztymamy wypłacane w tym koszt wysyłki. należy zwrócić w ciągu 7 dni od daty otrzymania. uwaga: Prosimy O zachowanie rzeczy w oryginalnych warunkach i robić zdjęcia wadliwej części, następnie skontaktuj się z nami przed wysłaniem go z powrotem.

wielkość lub Fit Zagadnienia:

Wielkości są ilustrowane konkretnych pomiarów i są Chiny Stoją, proszę sprawdzić przed złożeniem zamówienia, PROSZĘ WYBRAĆ ROZMIAR WEDŁUG POMIARÓW DETALI, NIE TYLKO 'SIZE', nasza wielkość może nie takie same jako standard.

Metody wysyłki:

1. Wysyłka w ciągu 1-5days, z wyjątkiem wakacji. 2. To zwykle trwa około 15-28 dni (rejestrowym Airmail), 5-7 dni roboczych (ekspresową Wysyłkę) do większości krajów, i może być dłuższy z powodu ścisłej Kontroli celnej 3. Zgodnie z wymaganiami naszych doświadczeń, cła może być pobierana na swojej stronie, należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie itp, które mogą wystąpić podczas przejazdem kontroli celnych w kraju przeznaczenia 4. Excemption klauzuli: sprzedawca nie może pomieścić ponosi odpowiedzialności za brak dostawy lub opóźnienia w dostawie zamówienia z klęsk żywiołowych, war lub inne przyczyny Majear Siły.

odpowiedź:

1. Your zadowolenie jest najcenniejszym rzeczą jesteśmy po, jeśli coś nieoczekiwanego się zdarzyć, jesteśmy zawsze gotowy, aby służyć państwu i rozwiązać go z najbardziej rozsądną rozwiązań. 2. You są również najbardziej zapraszam do kontaktu z nami w każdej chwili, wszystkie wiadomości będą odpowiedział w ciągu 24 godzin, my dołożymy wszelkich starań, aby przynieść wam radosny expericence zakupy u nas.

Podobne Produkty