Darmowa wysyłka moduł DC automatycznego podnoszenia LT8705 Słonecznego MPPT opłata 0.5 20A/3 75 V

Free Shipping DC DC Automatic Lift Module LT8705 Solar MPPT Charge 0 5 20A 3 75V
  • Sprzedawca BETTERSHENGSUN SHENGSUN Store
  • Cennik US $56.00piece
  • Cena Sprzedaży US $56.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 5.0 (54)

Specyfikacja przedmiotu

Test14
Test44
Nazwa markiBETTERSHENGSUN
Is_customizedTak

Opis Produktu

parametry modułu jest zalecany do użycia: napięcie wejściowe 75 V w ciągu (limit test na 85 V), napięcie wyjściowe 60 V. wejście/wyjście prądu 15A. różnica ciśnień z doładowania jest w ciągu 3, który ma bardzo dobrą niezawodność i stabilność. założeniem jest to, aby zapewnić, że moduł rozpraszanie ciepła.
uwaga: moc na razie nie korzystać z dowolnego urządzenia na dotykowy płyta PCB. nie próbować zmienić parametry spawania, spawanie również w celu zapewnienia, że problem z elektryczności statycznej, maksymalny prąd wejściowy jest 22A-23A, nie jest używany przez dłuższy czas w maksymalny prąd sytuacji. dlaczego warto zaleca się stosowanie 15A w ciągu gwarancji ma wystarczającą marżę i ma dobrą niezawodność i stabilność., gdy poziom naładowania jest pozytywne lub negatywne, w przeciwnym razie konsekwencje będą dumni z, będzie spalić bezpiecznik, ale nie wyklucza sytuacji spalania na chipie
gdy wejście jest mniejsza niż 10 V, wentylatora zasilacz będzie niewystarczające, może modyfikować w obwodzie zasilania wentylatora. drodze jest DC-DC, domyślne wejście od wejścia zasilania, mogą być modyfikowane, aby zrobić wejścia wyjścia 2 diody o większej jeden.

Podobne Produkty