DUcare Szczotki profesjonalne Kosmetyki Do Makijażu szczotki Zestaw 8 sztuk Wysokiej Jakości top pędzle Syntetyczne Włosy Z Białego Cylindra zestaw

DUcare Professional Cosmetics Set 8pcs Travel Makeup Brushes High Quality Synthetic Hair Natural Wood Handle With
  • Sprzedawca DUcare Official Store
  • Cennik US $28.66piece
  • Cena Sprzedaży US $17.77piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $10.89piece38% off
  • Oceny 4.9 (45)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuPędzel do makijażu
Szczotka materiałWłosy syntetyczne
Materiał uchwytuDrewna
Używane zZestawy i zestawy
Nazwa markiDUcare

Opis Produktu

DUcare profesjonalne Pędzle Do Makijażu Kosmetyki Zestaw 8 sztuk Podróży Wysokiej Jakości Włosy Syntetyczne Natural wood Handle With Biały uchwyt szczotki

Opis produktu:

1.8 Sztuk Zestaw Szczotka do Twarzy dla Proszku, fundacja, rumieniec, wyróżnienia, cień do powiek, pędzel do brwi, lash szczotka i wargi.

2. szczeciny są nie syntetyczne pułapka lub wchłonąć produktu, gdy stosuje się proszki, kremy, i cieczy, również być mniej podatne na rzuca, jak i utrzymania.

3. wspaniały projektant biała szczotka przypadku utrzymuje szczotki czyste, chronione i w jednym miejscu; idealne do podróży lub w domu przy użyciu.

4. Quality Ubezpieczeń: 80 kroki w sumie w trakcie całego procesu produkcyjnego dla każdego szczotka, bardzo ściśle kontrola jakości, a nie jak inne marki.

5. Powrót Gwarancja: 30 Lat Doświadczenia Marka i Wysoka quality.100 % Zwrot Pieniędzy gwarancji, jeśli nie są spełnione. Any pytanie, po prostu skontaktuj się z naszym klientem usługi

pakiet W Tym:

8 sztuk pędzle + 1 uchwyt szczotki

jak Czyścić

1. uruchom włosie szczotki pod ciepłą bieżącą wodą.


2. Nałożyć niewielką ilość łagodny szampon do piany szczeciny i pracy w światła.


3. szczeciny dokładnie Spłukać pod bieżącą wodą. można zauważyć, że pozostawiając wody szczotka jest przyciemniane z starych makijażu.


4. Kontynuować płukanie aż żaden kolor pozostaje na szczotki.


5. Pozwalają szczotka do wyschnięcia.