2015 najnowszy 7 prędkości 26x4.0 "opony tłuszczu śnieg bicicleta mountain bike beach bicicletas rowerowe rowery mtb widelec

2015 Newest 7 Speeds 26x4 0 Fat Tire Snow Bicicleta Mountain Bike Beach Bicycle Fat Bikes
  • Sprzedawca Jack Huang SPORT STORE
  • Cennik US $448.00piece
  • Cena Sprzedaży US $448.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Przedni widelec typuWiosna widelec oleju (wiosna odporność/olej tłumienia)
Przekładnie24 prędkości
PłećMężczyźni
Rama materiałZe stopu aluminium
Ładowność150 kg
System hamowaniaPodwójne hamulce tarczowe
Pedał typuZwyczajne pedału
Długość (m)1.4
Typ ramkiRama twardego (nie tylny amortyzator)
SkładanyNie
Materiał obręczyAluminium
Zawieszenie widelecTak
Posturę160-185 cm
Materiał widelecZe stopu aluminium
TypRower górski
Dotyczy osóbUnisex
Waga nettoInne
ObjętośćInne
Rozmiar kółInne
Waga bruttoInne

Opis Produktu

2015 najnowszy 7 Prędkości 26x4.0 "Opony Tłuszczu Śnieg Bicicleta Mountain Bike Beach Bicicletas Rowerowe Tłuszczu Rowery MTB Widelec
---Jeśli produkcji żadnych podatków przywozowych, Że jest odpowiedzialność kupującego, Potrzebują kupujący ponieść! Po prostu napisać niskiej wartości, aby pomóc uniknąć lub po prostu płacąc niewiele.
--- Proszę sprawdzić zawartość opakowania dla każdej części przed użyciem.
--- Masz do montażu rowerów mało, Jest to łatwe, Jeśli nie może to zrobić, Proszę wziąć do pobliskich rower sklep w celu uzyskania pomocy lub po prostu skontaktować się z nami.
Opis produktu
-- Four-Link Tylne Zawieszenie Rama Ze Stopu Aluminium
-- Podwójne Hamulce Tarczowe
-- SHIMAN0 TX35 Tylny Układ Napędowy (8 Prędkości)
-- SHIMAN0 EF51-8 Thumb manetka (8 Prędkości)
-- Regulowany Blokowanie Widelec (85mm podróży)
-- 26*4.0 "Szerokość CST Opon
--- Waga: 23 kg
Specjalna Uwaga:
1. About podatki: Płacenia podatku jest obowiązkiem każdego obywatela, Kupujący muszą odpowiedzialny za wszystkie podatki Ze Względu na problem podatkowego, Nabywca odmówi odbioru towaru, Kupujący muszą Odpowiedzialny Za out towarowego i domu. . Pls. rodzaj za podatki jest bardzo drogie w szczególnie dla Brazylia/Hiszpania/Włochy/Europa Wschodnia. I Pls wziąć CPF do mnie, gdy Brazylia zamówienie kupujący.
2. About zadrapania: Dla roweru jest duża-biletów towarów, Ja spróbuję aby wzmocnić opakowania, Ale może są kilka zadrapań. If to, Pls daj mi znać, Będę pomóc zmniejszyć straty, Ale proszę nie dać złą opinię lub sporów na it. dziękuję za zrozumienie i wsparcie
3. O małej projekt zmiany: Może być z powodu innej partii, Projekt towarów mają trochę zmian, Bez uprzedniego powiadomienia Na to sprzedającego zostaną powiadomieni przez nas lub e-mail w stacji, Jeśli nie ma odpowiedzi w ciągu 2 dni od kupującego., Jest to, że kupujący potwierdzić zmiany.
4. About możliwe kolor niedostępny: Może być częścią kolor na stanie, Sprzedający będzie natychmiast poinformuje kupującego po płatności zamówienia, Proszę porozmawiać rzeczy nad rozwiązać, Takich jak anulować zamówienie proszę zaznaczyć jest powodem kupującego.
5. część kraju transportu: Do zwyczajów cealing trudniejsze of Spain/Włochy/Portugalia/Francji etc, Proszę wybrać DHL express service. Lub konsultacje rozwiązania logistyczne z Aileen, Dla uniknięcia odprawy celnej problemu.
6. About instalacji: Za wysyłkę bezpieczeństwa dla roweru, Niektóre z Przedniego koła będzie zostały rozładunku, Rower należy zainstalować po dostarczyć, Proponuję można udać się do miejscowego rower sklep dla instalacji.
Bardzo dziękuję za twój rozumie!!!