12 V 16 Kanałowy Moduł Przekaźnikowy Forum z Ochroną Transoptora PIC AVR MCU ARM DSP Mocy LM2576

12V 16 Channel Relay Module Board With Optocoupler Protection LM2576 Power PIC AVR MCU DSP ARM
  • Sprzedawca Illuminate Your Life Store
  • Cennik US $10.25piece
  • Cena Sprzedaży US $9.74piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.51piece5% off
  • Oceny 4.7 (48)

Specyfikacja przedmiotu

Opis Produktu

12 V 16-kanałowy Przekaźnik interfejsu pokładzie.
wyposażony w wysokiej prąd przekaźnika, AC250V 10A; DC30V 12A
standardowy interfejs, który może być sterowany bezpośrednio przez mikrokontroler (Arduino, 8051, AVR, PIC, DSP, ARM, ARM, MSP433, logika TTL).
wskazanie LED 's do wyjścia Przekaźnikowe status.
materiał: Metal
napięcie pracy: 12 V
kanał: 16 kanałów
element rozmiar: 18x9x2 cm
pozycja waga: 7.88 uncja
lista opakowanie: 1x12 V 16-kanałowy Moduł Przekaźnikowy Forum
uwaga: strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.
12 V 16-kanałowy Przekaźnik interfejsu pokładzie.
wyposażony w wysokiej prąd przekaźnika, AC250V 10A; DC30V 12A
standardowy interfejs, który może być sterowany bezpośrednio przez mikrokontroler (Arduino, 8051, AVR, PIC, DSP, ARM, ARM, MSP433, logika TTL).
wskazanie LED 's do wyjścia Przekaźnikowe status.

wysyłka:
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.

zwroty:
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

gwarancja i Konserwacja:
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę.
kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
mamy również 12 monthfree konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za costsof na części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi.
, jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.

odpowiedź:
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.
proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.


Podobne Produkty