10 sztuk AAA Dla iPhone 6 S Pełna LCD Ekran Dotykowy Wyświetlacz Digitizer Bezel Rama 3D Pantalla Wymiana Ekranu czarny Biały

10pcs AAA For IPhone 6S Full LCD 3D Touch Screen Digitizer Assembly Bezel Frame Display Pantalla
  • Sprzedawca Puriyarl Phone Parts Store
  • Cennik US $90.99piece
  • Cena Sprzedaży US $90.99piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 5.0 (34)

Specyfikacja przedmiotu

Kompatybilny modelu iphoneIphone 6 s
Nazwa markiHazy beauty
Ekran> 3"
Zestaw lcdTak
Kompatybilny markaApple iphone
Ekran dotykowy typuPojemnościowy ekran
Rozdzielczość wyświetlacza1334x750

Opis Produktu

1. wyświetlacz LCD i ekran dotykowy został już zmontowane, łatwe do instalacji

2. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 2 dni roboczych po zapłaty jest comfirmed przez platformy.

3. Doskonałe usługi po sprzedaży & #65292; zapewniamy 6-months gwarancji dla klientów, jeśli towary z problemów człowieka, nie ma żadnych gwarancji.

1.przed instalacją, proszę sprawdzić wyświetlacz i ekranem dotykowym. wyłączyć telefon przed wymianą LCD, aby uniknąć zwarcia, które prowadzą do CPU uszkodzenia.

2. Jaką cenę powinniśmy napisać w Fakturze dla Zadeklarowanej Wartości Celnej, zrobimy jak swoje wymagania (jeśli nie mówią nam wartość chcesz, będziemy pisać wartości, jak nasze doświadczenie), ale nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie problemy w swoim kraju celnych.

3.jest to konieczne, a ważne, aby strzelać wideo podczas rozpakuj, paczkaagei będzie to ważne dowody w momencie otrzymania uszkodzony lcd. jeśli nie możesz się zapewnić wideo, nie mogliśmy wierzyć jest uszkodzony w transporcie, a my nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody przypadkach.

4. Nie Ma instrukcji są przewidziane na tej aukcji. to nie jest łatwe zadanie dla kogoś, kto nie ma doświadczenie w ogóle, lepiej znaleźć dobrą techician, które pomogą ci.

5.my nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, aby twój telefon komórkowy/telefon komórkowy, który może powodować podczas zmieniających się z wymiana części

1.Import, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat.teładunki są w gestii kupującego. proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju w celu ustaleniaco te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie.proszę zwrócić uwagę: O Deklarowanej Wartości do Zwyczajów, możemy to zrobić zgodnie z klientamiwymagania, ale NIE jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie problemy celnej w kraju przeznaczenia ponieważz Niewłaściwym Deklarowaną Wartość.

2. Zamówienia wysyłamy w ciągu 48 godzin roboczych po zapłaty potwierdzającej. (będziemy was informowaćnatychmiast przy zakupie produktów lub kolor nie są dostępne)

3. Wszystkie elementy mogą być wysyłane przez DHL, EMS, UPS, HK Poczta i Singapur Poczta bez ciężarowe dosprawdzania posągi z zamówień online, proszę naprawdę dla nas, jeśli nie otrzymają rzeczy wśród 30dni od płatności. działka wysyłać zlecenia płatniczego Adres Docelowy Tylko!!! (zwłaszcza dla Transportu Spadek Shippers)

4. Uwaga!! dodatkowe wysyłek opłaty muszą być pobierana, jeśli adres docelowy jest na pilocie zdalnego sterowanialista stref, proszę zrozumieć.

5. zamówienia zostanie ogłoszony jako niskiej wartości lub wymagań klienta, aby uniknąć Podatku/Podatku. ze względu napolityka handlu międzynarodowego i grzywny marże, należy pamiętać, nasza sprzedawca nie jest odpowiedzialny za wszelkiemożliwe funkcji/podatków lokalnych lub innych klientów Luzu w czasie

* DHLusually trwa 3-5 dni, aby dostać się do ciebie.

* EMS zazwyczaj dotrze na ciebie w ciągu 7-15 dni.

1. gdy przesyłka przyjechał, PROSZĘ SPRAWDZIĆ, czy towar w DOBRYM stanie. jeśli jakiekolwiek uszkodzeniepakiet proszę nie akceptują pakiet i opinie do nas.

2. WSZYSTKIE Testowane przed wysłaniem LCD pracy, proszę NIE należy INSTALOWAĆ przed Badaniem.CHODŹMY Wiem PRZED INSTALACJĄ (TYLKO Podłączyć płyta główna LCD do badania), GWARANCJAANULOWAĆ jeśli LCD jest uszkodzony po Konfiguracji. Nie Podlega Zwrotowi Zamówienia! jeśli jesteś zadowolony zprodukty po teście. NASTĘPNIE można go zainstalować w telefonie.

3. Wszystkie produkty, 6 miesięcy gwarancji, 100% brand new i ściśle kontrolowane przed wysyłką.proszę o poinformowanie nas w ciągu 3 DNI po otrzymaniu pakietu, jeśli jesteś niezadowolony z produktów (Prawdziwezdjęcia, filmy i inne dowody musi być podane, escpecially " QC KARNET " tag, aby udowodnićkupił przedmiot do nas) wtedy będziemy oferować wymiany/zwrot jeżeli produkty nie są takopisane. postaramy się dostać produkty otrzymane wdobrym stanie i działa dobrze, jak opisane, jeśli jest WIĘCEJ NIŻ 3 DNI.

4.jeśli już Zainstalowany LCD i wystąpi jakiś problem. proszę wysłać do nas z powrotem w ciągu 3 dni. jeśli LCD jestNIE uszkodzony lub uszkodzony, wyślemy ci na wymianę (powrotnej wysyłki opłaty będą wypłacanedla ciebie, będziemy płacić opłatę transportową, aby ponownie).

5. jeżeli rzecz jest posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane/z drugiej ręki, chodź tylko zaoferować usługę zastępczą po otrzymaniu powrotną rzecz.

Podobne Produkty