Najnowszy 1 Para BMX Droga MTB Części rowerowe Pedały Ultralight Stop aluminium Rower Pedał Łożyskach Pro Cycling Rowerów Bike pedały

1 Pair BMX Road MTB Parts Bike Pedals Ultralight Aluminum Alloy Bike Pedal Sealed Bearing Pro
  • Sprzedawca
  • Cennik US $35.50piece
  • Cena Sprzedaży US $19.53piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $15.97piece45% off
  • Oceny 4.9 (92)

Specyfikacja przedmiotu

WykorzystanieRowery drogowe,Rowery górskie,Bmx
MateriałAluminium/stop
Nazwa markiWest Biking
Kategoria pedałuUltralight pedału
Pedał urządzenie kategoriaPedał

Opis Produktu


najnowszy 1 Para BMX Droga MTB Części rowerowe Pedały Ultralight Stop aluminium Rower Pedał Łożyskach Pro Cycling Rowerów Bike pedały


płatności
akceptujemy te płatności: Karta Kredytowa, depozyt (Alipay), Beloto, MoneyBookers, West Union, T/T, itp (Master Card, VISA, Bank of China, QIWI, itp)
przesyłka

(chiny Post, Singpore Post, EMS, DHL, UPS, FedEx, TNT, itp)

w Sklepie Ledong, zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1-4 dni roboczych od momentu zakończeniu płatności, zawierać weekendu i inne wakacje.

nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane.

należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.


informacje zwrotne
proszę zostawić pozytywne informacje zwrotne 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych jednostek i usług. twoja satysfakcja i pozytywne opinie są naprawdę bardzo ważne dla nas, Yopoon Firmy, chiny.

jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

Podobne Produkty